ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ «ASIASTAR»

ASIASTAR (Yangzhou Yaxing Motor Coach Co., Ltd) — компанія із понад 60-річним досвідом, котра була одна із перших компаній у Китаї із серійного виробництва автобусів. Компанії ASIASTAR нелажать численні нагороди та першості у Китаї серед інших виробників автобусів : JT663 — перший туристичний автобус Китаю, JT6970 — перший в Китаї автобус зі спальним місцем, JS6970H -перший в Китаї автобус із заднім розташуванням двигуна, JS6126GHEV — рекордсмен з продажу нових енергоефективних автобусів, YBL6125H — отримав нагороду як кращий міжміський пасажирський автобус, і перший автобус преміум класу стандарту EPA2013, експортований в Канаду.  Модельний ряд автобусів ASIASTAR покриває усі види пасажирських потреб : від міських  до аеродромних перевезень.

У 2011 р. ASIASTAR стала частиною компанії  WEICHAI GROUP — найбільшого машино — та авто — виробника у Китаї. Компанія ASIASTAR укомплектовує свої автобуси моторами від Weichai Power, мото-ресурс котрих складає понад 2 млн. км. Окрім того ASIASTAR співпрацює із компанія ZF, SACHS, SAF, KNORR, WABCO.

На даний час ASIASTAR розташовується на двох виробничих базах: Янчжоу і Cямень. База Янчжоу, виробничою потужністю майже 30 тис. автомобілів на рік, введена в експлуатацію в серпні 2013 року ; це найсучасніші виробничі лінії і науково-дослідні лабораторії в Китаї. Розташувавшись на площі в 100 000 квадратних метрів. Базі Сямень виробляє високотехнологічні енергоефективні автобуси нового покоління, автобуси з гібридним двигуном, електроавтобуси і автобуси преміум класу з низьким рівнем викидів, що експортуються в Європу, США, Австралію, Англію, Канаду та інші країни.

Чудова якість продукції ASIASTAR підтверджена великою кількістю сертифікатів, таких як китайський стандарт 3C, австралійський сертифікат ADR, американський сертифікат DOT, європейський сертифікат ЄЕК і т.д.